*JAK POZVAT HOLKU NA RANDE*

25. května 2007 v 21:59 | Já Luciusek

Jak pozvat holku na rande

Rande
Můžete mít cokoliv chcete, pokud to budete opravdu chtít. Nikde není napsáno, že ty nejlepší a nejkrásnější holky mají jen jedničkáři, krasavci, nebo boháči. Život nic nerozděluje podle zásluh, a proto je škoda, že lidé o svých snech jen kecají s rukama v kapsách. Když něco chcete, nebojte se pro to natáhnout ruku.
Jste sami a chcete holku? Doma ji neseženete, ani si ji nevymodlíte, když o tom budete vykládat kamarádům. Začněte si věřit, seberte se a běžte jich pár oslovit. Co můžete ztratit? Nic! Ale získat můžete všechno. Stačí jen chtít a nebát se. Možná budete mít při pár prvních osloveních srdce až v krku, ale to brzo přejde. Možná máte pocit, že plácáte hlouposti, nebo se bojíte, že nebudete vědět o čem mluvit. Ale stačí nějakou oslovit a půjde to samo.

CO POTŘEBUJETE K BALENÍ HOLEK ??
Holku můžete sehnat kdekoliv, a přitom je to tak jednoduché. Stačí si věřit a cítit se dobře. Holky nechtějí uplakánky, kteří chodí se svěšenou hlavou a stěžují si, jak se jim nedaří. Holky chtějí rozhodného a sebevědomého chlapa, který ví co chce a umí se problémům postavit. Stačí přibalit do kapsy dobrou náladu, na tváři vyčarovat úsměv a vyrazit.
Jen si ale nedávejte žádný cíl, typu: "Dneska musím určitě někoho sbalit." Balit máte uvolněně, jako byste si chtěli jen popovídat. Pak vás neodradí ani žádný neúspěch. Proč taky? Sice to nevyšlo, ale aspoň jste to zkusili ;-)

Získat ženu je rozhodně snazší, než se jí zbavit.
Honoré de Balzac

JAK OSLOVIT HOLKU ??
Přemýšlíte co říct, jak začít rozhovor? Jakkoliv! I hloupost má větší váhu, než mlčení.
Při komunikaci se snažte moc neprosit a být rozhodnější. Jste přece chlapi! Nejlepší je napřed upoutat pozornost, a potom nasadit přímou metodu. Nechoďte dlouho kolem horké kaše. Když někoho oslovíte, tak se předpokládá, že vám asi o něco půjde.

Ukázka první: v autobuse

Nedávno jsem jel v autobuse a vedle mě stála taková pěkná dívenka. Tak jsem se na ni otočil a pochválil jí, že má strašně pěkný zadeček. Celá zčervenala, ale bylo na ní vidět jak jí to moc těší. V další větě jsem se jí omluvil, že tak neomaleně mluvím o jejím zadečku, a přitom jsem se ještě ani nepředstavil. Hned jsem to napravil a dozvěděl se tak její jméno. Pak jsem se zeptal jestli náhodou nebude brzy vystupovat. Když se zeptala proč. Dodal jsem, že se ptám proto, abych ji stihl pozvat na kávu dřív než vystoupí… No a ještě ten večer jsem strávil s ní.

Ukázka druhá: rychlobalení

Čekal jsem na svou přítelkyni ve městě a ona pořád nešla. Po půlhodině jsem jí zavolal a ona se děsně omlouvala, že na mě zapomněla. Tenkrát mě to naštvalo. Strčil jsem mobil do kapsy, rozhlédl se a uviděl dvě holky jak se spolu baví před kavárnou. Tak jsem za nimi šel a povídám "Ahoj holky, nevíte jestli tady v té kavárně mají dobrý kafe?" Holky hned, že neví, že tam nikdy nebyly. Tak jsem hned pokračoval: "Tak to pojďme vyzkoušet, zvu vás." A ony šly.
Vevnitř jsem zjistil, že se ty dvě spolu neznají, a že jedna druhou potkala před kavárnou a ptala se jí, kde je poblíž pošta. Byla to velká legrace, s tou hezčí jsem pak pěkně dlouho chodil.
DOPORUČENÍ
Nebojte se oslovovat holky, které se moc neusmívají a neukazují svůj zájem. Někdy bývá obtížnější je rozpovídat, ale jakmile se vám to povede, tak máte vyhráno. Nezapomínejte, že pokud se holce kluk líbí, tak se na něj podle "ženské logiky" dívá co nejméně. Většinou ho dokonce ignoruje.

Žena, která chce odmítnout, řekne pouze ne. Žena, která vysvětluje, chce, aby ji přemluvili.
Alfred de Musset

Buďte něčím výjimeční. Já se třeba naučil svátky asi dvaceti nejčastějších ženských jmen a slavil s tím plno úspěchů. Stačí při představování zajásat nad dívčím jménem a přidat kdy má svátek, se slovy, že je to jméno vaše oblíbené.

Žena odpustí všechno kromě toho, že nevzbudila touhu.
Jean Jacques Rousseau

Buďte správný a sebevědomý chlap. Jestli jste někde slyšeli, že holka chce hodného kluka, tak na to zase rychle zapomeňte. Hodný kluk, který pro ni všechno dělá, je jen sen, který nesmí být splněný. Holky nevydrží s hodným klukem. Chtějí chlapa, kterého budou respektovat!

Chceš-li hodnou ženu, buď správným mužem.
Johann Wolfgang von Goethe

Na rande místo mluvení zkuste taky občas naslouchat.

Ženy nemilujeme proto, co říkají, ale posloucháme, co říkají, když je milujeme.
André Maurois

SMŮLA NEEXISTUJE

Neexistuje štěstí, ani smůla na holky, ani na nic jiného. Když se vám něco nedaří, nemůže za to žádná smůla, ale jen a pouze vy. Občas stojí za to se ohlédnout za sebe a uvědomit si, jaké chyby jste dělali… a hlavně se z nich poučit!

Jeden starý muž hospodařil se svým synem na malém statku; měli jediného koně. Jednoho dne jim kůň utekl. "To je strašné," litovali ho sousedi. "Taková smůla!" "Kdož ví, jestli je to smůla nebo štěstí," odpověděl sedlák.
Za týden se kůň vrátil z hor a přivedl s sebou do stáje pět divokých klisen. "To je ale štěstí," říkali sousedi. "Štěstí, smůla? Kdož ví?" Odpověděl starý muž.
Druhý den se jeho syn pokoušel zkrotit jednu z klisen a zlomil si nohu. "To je hrozné, taková smůla!" "Smůla? Štěstí?"
Do kraje přišli verbíři a odváděli mladé muže do války. Sedlákův syn se jim nehodil, a proto ho nechali doma. "Štěstí? Smůla?"035
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama