POZOR !!!! NABÍDKA...............

28. května 2007 v 15:25 | Já Luciusek
Tak mám tu pro vás některý menší nabídku.............. jelikož mám na mým blogu rubriku REKORD V KOMENTÁŘÍCH tak budu moc ráda ,když se tam nějake ty komenty nasbíraj..............ale píšou tam jen někteří a těch NĚKTERÝCH neni moc,,,,,,,,,,,,,, tak mám pro vás tedy nabídku :
- kdo tam napíše aspon 15 komentářů ,dostane trochu menší diplomek s tim ,co si bude přát
-kdo tam napíše alespon 30 komentářů,dostane veliký diplomek s tim co si bude přát
- kdo tm napíše takových 50 komentářů...................dostane obrovský diplomek ( of course s tim co si bude přát) + pár překvapení !!!!!!!
- no a kdo napíše vic jak 50 ............... tak se muže těšit ................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak jsem zvědavá ,kolik lidí má zájem................a proč byste to měli dělat ? ........ jsem si jistá ,že každej kdo pracuje na svým blogísu chce ,aby ho navštvovalo co nejvíce lidí.........já si to pochopitelně přeji taky.............ano,mám tady anketu s tím KLIKNI ŽE JSI TU BYLA, ale přeci jen,když napíšete koment ,je to něco mnohem lepšího ................ ;-) dále jestli chcete dostat nějakou tu cenku ( ve velkém tzv. GIGA CENU !! ;-) ) ,tak je to jen další duvod , proč tady ty komenty napsat.......................a ještě jedna věc................ten ,kdo napíše nejvíce kometnářu ze všech ,pro toho vyrobím věc ( která bude ovšem pochopitelně v mých silách ) ,kterou si muže dát na blog nebo kamkoli ,na vlastní přání a zároven mu zvýšim návštěvnost na jeho blogu rozmnožením jeho webove adresy mým kontaktum ( a věřte ,že tech kontaktu neni malo !!!!!)) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!................................a dalším důvodem..................pokud se vám tenhle blog libi................a pokud ...........................................! pište pište pište,těším se !!!! váš Luciusek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni že jsi tu byl/a

klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama